AddThis Social Bookmark Button
Untitled Document
تبعید سهیل بابادی از زندان رجایی شهر کرج آزاد و به شهرستان بندرعباس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 00:30

روز جاری سهیل بابادی زندانی عقیدتی زندان رجایی شهر کرج پس از اتمام ۵ سال حبس، جهت اجرای حکم دو سال تبعید به شهرستان بندرعباس اعزام شد.

 

سهیل بابادی زندانی محبوس در سالن دوازده بند ۱۰ زندان رجایی شهر کرج، پس از درخواست اعمال ماده ۱۳۴ و کاهش حبس به ۵ سال، امروز ششم بهمن ماه با اتمام ایام حبس، جهت تحمل محکومیت ۲ سال تبعید، به شهرستان بندرعباس اعزام شد.

لازم به یادآوری است بابادی در تاریخ اول خرداد ماه ۱۳۹۱ و به دلیل نوشتن قطعاتی طنز در صفحه فیس بوک “کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان” بازداشت شد. وی که در دادگاه کیفری استان به اتهام توهین به مقدسات به ۵ سال حبس محکوم شد.

او در شهریور ۱۳۹۲ در نامه ای از زندانمنتشر شد، از ضرب و شتم و طرح اتهامات جنسی و خانوادگی توسط بازجویانش برای تحت فشار قرار دادن او جهت اخذ اعتراف خبر داده و گفته بود که بر اثر این فشار و تهدید ها، همسرش طفل ۴ ماهه را که باردار بود سقط کرده است. بابادی در این ارتباط در نامه خود می گوید: “بازجو هم پس از شنیدن این خبر در حین مکالمات تلفنی ما ( تلفن همسرم توسط اطلاعات سپاه شنود میشود) نزد من آمده و با ابراز خوشحالی گفت حتما این بچه حرامزاده بوده که به این سرنوشت دچار شده.”

منبع

هرانا